DONICE Z BETONU ARCHITEKTONICZNEGO

Ręcznie wykonywane donice z betonu

Ten innowacyjny produkt odmieni każdą przestrzeń zewnętrzną i wewnętrzną.

Beton architektoniczny doskonale sprawdza się jako materiał na donice. Jego właściwości pozwalają umieścić donice zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz. Produkowane przez nas elementy betonowe są estetyczne, funkcjonalne, a co najważniejsze trwałe oraz odporne na warunki atmosferyczne. 

Nowoczesny design

Donice z betonu to stylowy i nowoczesny sposób na wyeksponowanie kwiatów, krzewów, czy drzewek ozdobnych.

Jednolita bryła

Nasze donice produkujemy z jednej formy, co oznacza, że są niezwykle trwałe i pozbawione nieestetycznych łączeń na krawędziach.

Niepowtarzalność produktu

Każdy egzemplarz jest jedyny w swoim rodzaju

To nie są puste słowa, czy hasło marketingowe. Każda donica wykonywana przez ZD Design jest niepowtarzalnym produktem. Donice betonowe tworzymy ręcznie, a dzięki właściwościom materiału, z którego powstają, posiadają swoje indywidualne cechy. Nie istnieją dwa egzemplarze o takiej samej fakturze materiału. Poza niewątpliwymi cechami użytkowymi, nasze produkty mają za zadanie spełniać funkcje dekoracyjne. Odpowiednie wpisanie donicy w przestrzeń potrafi w sposób wyjątkowy podkreślić charakter i styl pomieszczenia lub otoczenia zewnętrznego

Zalety donic betonowych

Nasze donice z betonu architektonicznego wyposażone są w system drenażu, który umożliwia odprowadzenie zbyt dużej ilości wody. Donice z betonu architektonicznego idealnie sprawdzą się w dużych przestrzeniach, otwartych salonach, loftach i innych budynkach mieszkalnych. Ze względu na swoją trwałość i solidność mogą zostać wykorzystane również na zewnątrz. Ogród, taras, altana to miejsce wręcz stworzone dla betonowych donic. Ze względu na swoją wielkość i wagę, możliwe jest hodowanie w nich nawet dużych roślin. Ich ciężar powoduje również, że są w pełni odporne na akty wandalizmu.

Cechy donic betonowych

Dostępne kolory

W ZD Design oferujemy również wykonanie donic z betonu zgodnie z indywidualnym zamówieniem w dowolnym kolorze i kształcie.
Aby ustalić szczegóły i termin realizacji zapraszamy do kontaktu.

Mamy dla Ciebie coś specjalnego!

Nużą Cię standardowe donice, które zamiast zdobić Twoją przestrzeń, zaburzają ją?

W takim razie nasze donice z betonu architektonicznego są rozwiązaniem doskonałym dla Ciebie! Skorzystaj z naszej oferty i wzbogać swoją przestrzeń o ten innowacyjny  i interesujący element małej architektury.