PANELE AŻUROWE

Dekoracyjne panele ażurowe

Nasze panele wprowadzą nadadzą unikalnego charakteru każdemu pomieszczeniu.​

Dzięki najwyższej jakości panelom ściennym stworzysz wnętrze, które zachwyca i pozostawia miejsce do rozmyślań. Przekonaj się o niezawodności paneli ażurowych od ZD Design i wybierz swój idealny motyw spośród naszej bogatej oferty trójwymiarowych dekoracji na ścianę!

Zróżnicowane wzory

Panele ażurowe od ZD Design, które sprawdzą się w każdym wnętrzu! Wybierz swój idealny wzór ścienny i zaprojektuj pełne doskonałości wnętrze.

Najwyższa jakość

Panele ażurowe zostały wykonane z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu zachowują niezwykłą trwałość przez długie lata.

Nowoczesne i stylowe panele ażurowe

Ponadczasowy design, który odmieni Twoje wnętrze

Nasze panele ażurowe zostały stworzone z najwyższej jakości materiałów, aby dać Ci to, czego pragniesz. Wybieraj spośród bogatej oferty dekoracji na ścianę. Dopasuj je wedle własnych upodobań i zaprojektuj przestrzeń w taki sposób, jaki pragniesz, a całość dopełnij bujną roślinnością wewnątrz.

Panele ażurowe - dlaczego warto?

Ażurowe panele ścienne to doskonałe uzupełnienie każdego nowoczesnego pomieszczenia. Panele dekoracyjne wykonane z drewna lub lakierowanego MDF-u wprowadzą do wnętrza więcej ciepła i poprawią jego przytulność. Dom to miejsce, do którego zawsze chcemy wracać, a uzupełniony kilkoma dobrze wykonanymi ażurowymi akcentami z pewnością wpłynie pozytywnie na komfort wszystkich domowników.

Szerokie zastosowanie

Różnorodność wzorów paneli sprawia, że będą pasowały do wnętrz o dowolnym stylu i charakterze. Szczególnie korzystnie prezentują się w salonach, restauracjach, hotelach, gabinetach oraz biurach.

Praktyczne zastosowanie

Panele ażurowe to nie tylko doskonały element dekoracyjny. Mogą również służyć jako element oddzielający przestrzenie, stanowić maskownicę dla kaloryfera lub zostać wykorzystane jako drzwi przesuwne. 

Zainteresowany? Już teraz możesz zmówić panele 3D w naszym sklepie online! Bezpieczne zakupy z dostawą pod Twoje drzwi to maksimum komfortu. Zadbamy o to by cały proces przebiegał szybko i przyjemnie.