PANELE DEKORACYJNE 3D

Dekoracyjne panele 3D

Nasze panele wprowadzą do każdego pomieszczenia niepowtarzalny klimat.

Panele 3D zyskują coraz większą popularność wśród architektów i projektantów zajmujących się aranżacją wnętrz. Te nietuzinkowe elementy dekoracyjne doskonale sprawdzą się zarówno w pomieszczeniach mieszkalnych, jak i komercyjnych nadając unikalnego charakteru całej aranżacji. 

Zróżnicowane kształty

Trójwymiarowa panele dostępne są w wielu, rożnych kształtach, które po połączeniu ze sobą tworzą na ścianie unikalny, przestrzenny wzór.

Najwyższa jakość

Panele gipsowe charakteryzuje najwyższa jakość materiału, który jest lekki, wytrzymały i jednocześnie odporny na zniszczenia.

Szeroki wybór

Luksusowe produkty o nietuzinkowym designie

Na bieżąco śledzimy najnowsze trendy w aranżacjach wnętrz, aby naszym Klientom dostarczać najwyższej jakości produkty o zróżnicowanym wzornictwie. Zależy nam, aby każdy odwiedzający nasz sklep, mógł znaleźć model, który będzie odpowiadał indywidualnym gustom oraz spełni wszystkie stawiane mu wymagania techniczne. 

Panele 3D - dlaczego warto?

Nasze panele 3D z naturalnego gipsu sprawdzą się w szczególności w przypadku nowoczesnych i surowych wnętrz, którym nadadzą intrygującą głębię, a jednocześnie powiększą je optycznie. Panele 3D można zastosować jako element dekoracyjny na fragmencie ściany lub ozdobić ją nimi w całości. Jednocześnie te nowoczesne dekory doskonale pasują do pomieszczeń w stylu glamour. Możliwości są nieograniczone.

Łatwy montaż

Montaż paneli 3D z gipsu jest bardzo prosty i nie wymaga użycia specjalistycznych narzędzi. 

Nieograniczona kolorystyka

Panele 3D nie ograniczają w kwestii wyboru koloru. Mogą zostać pokryte farbą w dowolnym kolorze. 

Zainteresowany? Już teraz możesz zmówić panele 3D w naszym sklepie online! Bezpieczne zakupy z dostawą pod Twoje drzwi to maksimum komfortu. Zadbamy o to by cały proces przebiegał szybko i przyjemnie.