STOLIKI KAWOWE

Stoliki kawowe

Oryginalne połączenie piękna szlachetnego betonu i pięknego drewna

Beton architektoniczny to nasza pasja, którą pielęgnujemy od lat. Nic więc dziwnego, że stanowi jednocześnie najważniejszy element, który łączy wszystkie nasze stoliki kawowe. Surowość betonu z ciepłem naturalnego drewna stanowi unikane połączenie wokół którego nikt nie przejdzie obojętnie.  

Unikalność

Każdy egzemplarz naszych stolików kawowych wykonujemy ręcznie. Nie jesteśmy fabryką. Jesteśmy rzemieślnikami, których połączyła pasja do pięknych rzeczy.

Nowoczesny styl

Stawiamy na oryginalne i ponadczasowe przedmioty. Taki charakter mają również nasze stoliki kawowe, które stworzą niepowtarzalny klimat w każdej przestrzeni.

W nasze stoliki wkładamy pasję i serce

Każdy z naszych projektów jest unikatowy

Każdy stolik kawowy z betonu architektonicznego, który opuszcza naszą manufakturę jest unikatowy. Wszystkie nasze produkty wykonujemy ręcznie z surowców najwyższej jakości.  Nie istnieją dwa identyczne egzemplarze. Jeżeli poszukują Państwo oryginalnych i stylowych rozwiązań i nie przekonują Państwa imitacje, to jesteście Państwo w odpowiednim miejscu. 

Dlaczego warto wybrać nasze stoliki?

Naszą pasją jest projektowanie i tworzenie przedmiotów w oparciu o oryginalne połączenia. Połączenie surowości, wytrzymałości i ciężkości betonu z ciepłem i wytrzymałością drewna pozwoliła nam stworzyć eleganckie i praktyczne stoliki, które doskonale sprawdzą się zarówno w salonie, jak i na tarasie, czy w ogrodzie.

Najwyższa jakość

Oryginalna struktura

Beton architektoniczny ze względu na różną fakturę pozwala kształtować powierzchnie w dowolny sposób. W naszych stolikach zastosowaliśmy porowatą strukturę typu „taweryn”.